Kalno namelis

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Ieškantys ramaus poilsio dviese ar su šeima, kviečiami apsistoti namelyje šalia tvenkinio sodyboje „Alantos žirgai“. Neseniai duris atvėjęs „Kalno namelis“ stovi ant kalno, tad galėsite grožėtis atsiveriančiu kraštovaizdžiu Žemaitukų veislės žirgų draugijos apsuptyje.

Namelis pritaikytas jaukiam ir komfortiškam šeimos poilsiui. Jame yra 2 miegamosios erdvės, WC bei dušas, pasirūpinta patalyne, rankšluosčiais. Virtuvėje yra visi reikiami indai bei įrankiai gaminimui, taip pat ir indaplovė bei skalbyklė. Patogiai gaminti galėsite tiek viduje, tiek ir lauke. Mėgstantiems gaminti lauke, specialiai įrengta akmeninė laužavietė, grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis. Šalia namelio yra ir terasa, kurioje galėsite skanauti ryto kavą ar leisti vakarus su knyga. Erdvioje svetainėje tap pat yra vaizdo projektorius ir ekranas. Namelyje kokybiškai veikia WiFi, tad jis yra ir puiki vieta darbostogoms.

Šalia esančiame tvenkinyje galima žvejoti arba, išsinuomojus valtį, ja pasiplaukioti. Taip pat galima pabendrauti su eko ūkio gyvūnais – Angus galvijais, Žemaitukų žirgais ir Šetlando poniukais. Jei norėsis atsipalaiduoti vėsesniais vakarais, iš anksto susitarę, galėsite užsisakyti ir kubilo paslaugą. Norintys susipažinti su apylinkėmis, taip pat ras veiklos. Šalia yra Alantos dvaras, palaimintojo Teofiliaus Matuliomio muziejus, restauruota viena iš 12 medinių žydų sinagogų ir dar daug kitų lankytinų objektų.

Socialūs ir tvarkingi augintiniai priimami už papildomą mokestį.

Informacija

Galerija

Required fields are followed by *

Reserve of 1 available accommodations.

Kalno namelis is available for selected dates.

Prices start at:

3 thoughts on “Kalno namelis

  1. Norime atvažiuoti dviese be nakvynės, būtume nuo 13 iki 19 val. , norime pailsėti ir pasimėgauti pirties malonumais? Ar priimat be nakvynės?

  2. Everything is very open with a very clear description of the issues. It was really informative. Your website is useful. Thank you for sharing!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *