Pušyno Namelis

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Ramus ir jaukus poilsis gamtos apsuptyje su truputėliu romantikos. Būtent taip galėsite ilsėtis, apsistotę Alantos Žirgų Pušyno Namelyje. Įsikūręs Molėtų rajone, žemaitukų žirgų kaimynystėje, šis namelis puikiai tiks ramiam poilsiui ar darbostogoms dviese.

Jūsų patogumui įrengtas studijos tipo dvivietis nuošalus namelis pušyne prie tvenkinuko. Namelyje taip pat rasite patalynę, rankšluosčius, chalatus bei vienkartines šlepetes. Pušyno Namelyje yra dvigulė lova ir papildomas stalas, tad vieta puikiai pritaikyta ir darbostogoms. Maisto gaminimui virtuvėje paruošti visi reikalingi indai bei įrankiai ir netgi indaplovė su orkaite pyragams ir ne tik. Mėgstantiems gaminti lauke yra grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis. Šalia Pušyno Namelio įrengta lauko terasa su lauko baldais, apšvietimu bei ofūro vonia. Na o karštomis vasaros dienomis gaivos suteikia kondicionierius.

Apsistoję “Alantos žirgai” Pušyno Namelyje galėsite mėgautis tiek ramiu poilsiu, tiek aktyviomis veiklomis. Už papildomą mokestį nuomojama ofūro vonia.  Norintys susipažinti su apylinkėmis, galės aplankyti netoliese esantį Alantos Dvarą su Vaidoto Žuko meno galerija ir Palaimintojo Teofiliaus Matuliono muziejumi. Taip pat galima aplankyti ir vieną iš dvylikos Lietuvoje likusių medinių sinagogų, užkopti į Verpeto (Tado Blindos) kalną, pajodinėti Molėtų Žirguose, pavalgyti Karčemoje Šaulių Namai.

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

Pušyno Namelis laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

2 thoughts on “Pušyno Namelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *