D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsakyti nakvynę ir papildomas paslaugas?

Nakvynę rezervuoti galite mūsų puslapyje, nurodę pageidaujamas datas ir svečių skaičių – jeigu kalendoriuje negalite pažymėti tinkamos datos – tai ši diena yra užimta.

Papildomas paslaugas pažymėkite varnele prie užsakytų datų.

Ar galima atšaukti užsakymą?

Atšaukus užsakymą sumokėtas užsatatas nėra gražinamas, esant galimybei galima užsakymą perkelti kitai datai.

Ar priimate su augintiniais?

Su socialiais ir tvarkingais augintiniais galima atvykti. Nedidelio augintinio tvarkos mokestis 15 Eur. Jeigu atvykstate su didesniu arba su keliais augintiniais, didesniojo arba antro augintinio mokestis 20 Eur.

Mūsų eko ūkyje šalia poilsio namelių yra ganyklos, aptvertos elektriniu piemeniu, kur gyvena žemaitukų žirgai, Angus karvutės bei mūsų sodybos šunys – įvertinkite prieš atvykdami, ar tokia kaimynystė bus priimtina jūsų augintiniui.

Kada galima atvykti bei išvykti?

Svečius priimame nuo 16:00 val., išvykimo laikas iki 12:00. 

Kokia įranga yra virtuvėje?

Namelių virtuvėse rasite: šaldytuvą, kaitlentę, virdulį, nedidelę orkaitę, indaplovę, lėkštes, taures, įrankius, puodus ir keptuves. 

Kalno Namelyje yra stacionari skalbimo mašina, Tvenkinio Viloje – nedidelė pusiau automatinė skalbimo mašina.

Ar yra patalynė?

Kiekviename miegamajame rasite jau paklotas lovas su patalyne, papildomus užklotus, pagalvėles, vienkartines šlepetes ir chalatus bei rankšluosčius.

Kaip iki jūsų atvykti?

Važiuokite tiesiai į Alantos miestelį, nuo baltosios bažnyčios mūsų sodyba tik už 1 km. į Utenos pusę. Taip patogu suvesti į Google Maps pavadinimą “Alantos žirgai”.

Ar kubilas skirtas tik vieno namelio gyventojams?

Svečių patogumui kubilai yra įrengti prie kiekvieno namelio. Prie Tvenkinio Vilos didesnis aštuonvietis, o prie Kalno ir Pušyno namelių – po mažėlesnį. Taigi kubilo paslauga galėsite naudotis visiškai privačiai.

Ar pirtis yra namelyje?

Tvenkinio Vilos pirmame aukšte įrengta senovinės lietuviškos technologijos pirtis su rankų darbo plytine krosnimi, o Kalno Namelyje yra medinė infrasauna su šviesos ir jonizuoto oro terapija.