D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Nakvynę rezervuoti galite mūsų puslapyje, nurodę pageidaujamas datas ir svečių skaičių – jeigu kalendoriuje negalite pažymėti tinkamos datos – vadinasi ši diena yra užimta.

Atšaukus užsakymą sumokėtas užsatatas nėra gražinamas, esant galimybei galima užsakymą perkelti kitai datai.

Su socialiais ir tvarkingais augintiniais galima atvykti. Augintinio tvarkos mokestis 15 Eur. Mūsų eko ūkyje šalia poilsio namelių yra ganyklo, aptvertos elektriniu piemeniu, kur gyvena žemaitukų žirgai, Angus karvutės bei mūsų sodybos šunys – įvertinkite prieš atvykdami, ar tokia kaimynystė bus priimtina jūsų augintiniui.

Svečius priimame nuo 15:00 val., išvykimo laikas iki 12:00. 

Abiejų namelių virtuvėse rasite: šaldytuvą, kaitlentę, virdulį, orkaitę, indaplovę, lėkštes, taures, įrankius, puodus ir keptuves. Kalno Namelyje yra ir skalbimo mašina. 

Kiekviename miegamajame rasite jau paklotas lovas su patalyne, papildomus užklotus, pagalvėles, vienkartines šlepetes ir chalatus.

Važiuokite tiesiai į Alantos miestelį, nuo baltosios bažnyčios mūsų sodyba tik už 1 km. į Utenos pusę. Taip patogu suvesti į Google Maps pavadinimą “Alantos žirgai”.

Svečių patogumui yra du kubilai. Prie Tvenkinio Vilos didesnis aštuonvietis, o prie Kalno namelio mažėlesnis. Taigi kubilo paslauga galėsite naudotis visiškai privačiai.

Tvenkinio Vilos pirmame aukšte įrengta senovinės lietuviškos technologijos pirtis su rankų darbo plytine krosnimi, o Kalno Namelyje yra medinė infrasauna su šviesos ir jonizuoto oro terapija.