KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Pasinerkite į gamtos grožį – Kalno namelyje su kubilu!

Poilsis kalnuose ar prie ežero? Yra vieta, kur nereikia rinktis iš dviejų vaizdingų peizažų. Pasirinkę viešnagę namelyje ant kalno šalia tvenkinio ramiam poilsiui dviese, o gal su šeima ar kolegomis darbostogoms, galėsite mėgautis ir kalvotu kraštovaizdžiu, ir paslaptingo rūko ūkanomis, kylančiomis ankstyvais rytais virš didelio tvenkinio.

Atostogos kaime, kai aplinkui tik gamta ir ramybė, tai gali būti Jūsų nuostabi patirtis. Jei norite pailsėti gražios gamtos apsuptyje, pasinaudokite mūsų sodybos nuoma. Jūsų viešnagę paįvairins netoliese gyvenanti draugiška žemaitukų žirgų šeimyna, kuri laukia lankytojų ir jų vaišių.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės gamtos malonumais – Kalno namelis su kubilu ir infrasauna

2 miegamųjų namelis su kubilu ir infrasauna (užsakoma papildomai) leidžia atsipalaiduoti nepriklausomai nuo metų sezono ir oro sąlygų. Nesvarbu, ar tai būtų žiemos šventės, Velykos ar vasaros atostogos, mūsų ištisus metus veikiančiame namelyje patogiai praleisite laiką su savo artimaisiais. Miegosite viename iš 2 miegamųjų, o malkomis kūrenamas židinys pamalonins vakarus, ypač vėsesnius. Šaltuoju sezonu namelio grindys šildomos elektra.

Kalno namelis gamtoje su kubilu yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo kasdienybės ir pasimėgauti apsuptyje esančia gamta. Šis jaukus namelis pasižymi unikaliu interjeru ir suteikia galimybę mėgautis ramybe ir prabanga. Namelis yra moderniai įrengtas su patogumais, kurie suteiks jums nepakartojamą patirtį. Čia rasite erdvų miegamąjį, pilnai įrengtą virtuvę ir, svarbiausia, kubilą, kuriame galėsite mėgautis atsipalaidavimu ir žvaigždėmis danguje.
Kalno namelis su kubilu išsiskiria savo unikaliu padėtimi – jis yra apsuptas gamtos. Tai suteikia jums galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais, pasivaikščioti gamtos takais ir atsipalaiduoti kubile. Čia galėsite atsikratyti streso ir pasimėgauti tylos ir ramybės akimirkomis.

Pasirinkite „Kalno namelį“, nepaisant metų laiko, nes čia visi sezonai vienodai gražiai atrodo kalnų ir tvenkinio peizaže ir skatina žygius pėsčiomis nuostabioje šio regiono gamtoje.

Norėdami rezervuoti Kalno namelį su kubilu ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +37069924377 arba el. paštu info@alantoszirgai.lt.

Kalno namelis su kubilu yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis gamtos grožiu. Su savo moderniu interjeru ir visais patogumais, jis suteiks jums nepakartojamą patirtį ir leis mėgautis ramybe. Rezervuokite savo viešnagę jau šiandien ir leiskite mums pasirūpinti jūsų neprilygstama patirtimi.

Mūsų nameliai nuomai laukia Jūsų ir Jūsų artimųjų!

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

2 thoughts on “KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais

  1. Norime atvažiuoti dviese be nakvynės, būtume nuo 13 iki 19 val. , norime pailsėti ir pasimėgauti pirties malonumais? Ar priimat be nakvynės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *