Sodybos ir namelių nuoma – pasinerkite į gamtos ramybę ir mėgaukitės atostogomis gamtoje!
Esame pasirengę patenkinti pačius įvairiausius jūsų poilsio lūkesčius. Jūsų laukia ir privatus poilsis dviems namelyje prie pat miško arba ant upės kranto, ir sodybos nuoma visai šeimai, o gal net darbostogoms – poilsiui ir naujų idėjų generavimui su ofiso kolegomis. 

Sodyba su poniukais, žirgais Žemaitukais ir Angus karvutėmis

Esame viena iš nedaugelio Lietuvoje sodybų, kuri vietoje augina ir nuostabius gyvūnus, tokius kaip žirgus Žemaitukus, Šetlando poniukus ar juodąsias Angus karvutes. 

Namelis gamtoje priimantis svečius su savo augintiniais

Mylime ne tik savo gyvūnus, bet ir jūsų, tad atvykite su savo augintiniu, rasime namelį būtent jums  su savo gyvūnais (taikomas papildomas mokestis). Svarbiausia – ilsėkitės pilna šeima drauge!

Romantiškas UPĖS NAMELIS dviems gamtoje

Kainos prasideda nuo: 100 už naktį

Išskirtinis absoliučiai nuošalus namelis dviems prie upės – tik Jums dviems vidury pievų ir miškelių. Aplink – tik saulė, vėjas ir gervių klykavimas. Nuošaliame namelyje yra elektrinis kubilas – ofūro vonia (užsakoma papildomai). Puikiausia romantiška dovana artimam žmogui.

Išsamiau

Peržiūrėti

Romantiškas PUŠYNO NAMELIS dviems miške

Kainos prasideda nuo: 100 už naktį

Šis romantiškas meilės namelis dviems taps Jūsų privačia oaze. Nuošaliame namelyje yra kubilas – ofūro vonia (užsakoma papildomai). Jaukios sodybos nuoma yra puikiausia dovana artimam žmogumi arba tiesiog gera proga praleisti kartu daugiau neužmirštamų akimirkų.

Išsamiau

Peržiūrėti

TVENKINIO VILA su 4 miegamaisiais

Kainos prasideda nuo: 195 už naktį

Vila ant tvenkinio kranto su 4 miegamaisiais, su dideliu kubilu ir su tikra lietuviška pirtimi (užsakoma papildomai). Tai idealus sprendimas jaukiam poilsiui su šeima ar draugų kompanija, juk atostogos kaime visada gera mintis. Šios sodybos nuoma – tai puikus poilsis šalia tvenkinio ir ramybė vešlios žalumos apsuptyje. Ežeras tik už poros kilometrų.

Išsamiau

Peržiūrėti

KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais

Kainos prasideda nuo: 110 už naktį

Jaukus 2 miegamųjų namelis su kubilu ir infrasauna (užsakoma papildomai) gražioje ir ramioje kaimo aplinkoje. Sodybos nuoma idealiai tinka romantiškam pabėgimui, šeimos atostogoms ar ramiam pasibuvimui su draugais. Namelį supa vaizdingos kalvos, pievos ir tvenkinio vandenys, sukuriantys ramią ir atpalaiduojančią atmosferą svečiams, norintiems pabėgti nuo miesto gyvenimo šurmulio.

Išsamiau

Peržiūrėti