Romantiškas PUŠYNO NAMELIS dviems miške

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Romantiškas ir jaukus meilės namelis miške su kubilu – puiki poilsio vieta dviems

Privatus poilsis dviems žavingame Lietuvos kampelyje – tarsi įsimintinų akimirkų pažadas. Danguje išryškėja mėnulis, už lango malonūs gamtos garsai ir nuostabus vaizdas į tvenkinį, o viduje esančiame židinyje spragsi ugnis. Atidarote vyno butelį ir mėgaujatės laiku, kurio nereikia dalintis su niekuo kitu. Ar gali būti geriau?

Meilės namelis miške dviems yra puiki vieta, kur galite su savo antrąja puse pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į gamtos apsuptyje tekančią meilės atmosferą. Šis jaukus namelis pasižymi ne tik nuostabia aplinka, bet ir patogumais, kurie suteiks jums nepakartojamą patirtį. Romantiškas meilės namelis dviems gamtoje: savaitgaliui, šv. Valentino dienai ar ypatingai progai pabūti vieniems privačiai nuo žmonių šurmulio, o gal tiesiog pabėgimui dviese į gamtą.

Meilės namelis miške dviems yra idealus pasirinkimas poroms, kurios kolekcionuoja pačias gražiausias patirtis, sukurtas kartu, kurios trokšta praleisti ypatingas ir romantiškas akimirkas gamtoje. Namelis yra įrengtas su jaukiu miegamuoju, privačiu dušu ir WC, pilnai įrengta virtuve namelio viduje bei patogia erdve poilsiui. Taip pat namelis turi terasą, kurioje galėsite mėgautis gamtos grožiu ir ramybe, o nosį žadins grilyje kepamų skanumynų kvapai.

Pasinerti į meilės ir gamtos ramybę – Meilės namelis miške dviems

Šis nuošalus namelis su kubilu, t.y. ofūro vonia (užsakoma papildomai), jaukiai priglaus ieškančių ramybės pušų miškelyje. Sodybos nuoma – puikus pasirinkimas Naujųjų metų ar Valentino dienos proga, vasaros mėnesiais, rudens ar žiemos metu šildomas, tai užtikrintai smagios atostogos kaime. Gražus šio studijos tipo namelio papildymas yra kubilas, kuriame taip malonu leisti laiką su mylimu žmogumi stebint kalvotą kraštovaizdį su tvenkinuku ir pušynu po žvaigždėmis.

Namelis miške dviems išsiskiria savo unikalia padėtimi – jis yra prie pat miško. Tai suteiks jums galimybę mėgautis privačia ramybe ir gamtos garsais, pasivaikščioti miško takais, stebėti gyvūniją ir netgi išbandyti pikniką gamtoje. Tai tikra gamtos oazė, kurioje galėsite dar labiau sutvirtinti savo meilės ryšį.

Meilės namelis miške dviems yra puiki vieta, kur galite sukurti ypatingas akimirkas su savo antrąja puse. Su savo unikalia padėtimi šalia miško ir visais moderniais patogumais, jis suteiks jums nepakartojamą patirtį ir leis mėgautis gamtos grožiu. Rezervuokite savo viešnagę jau šiandien ir leiskite mums pasirūpinti jūsų neprilygstama patirtimi.

Norėdami rezervuoti Pušyno namelį miške dviems ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +37069924377 arba el. paštu info@alantoszirgai.lt

Juk svajonių, ypač bendrų, atidėlioti neverta!

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *
Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

Romantiškas PUŠYNO NAMELIS dviems miške laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

3 thoughts on “Romantiškas PUŠYNO NAMELIS dviems miške

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *