Išsirinkite papildomas paslaugas

Apsistoję “Alantos žirguose” galėsite mėgautis tiek ramiu poilsiu, tiek aktyviomis veiklomis. Už papildomą mokestį kiekvieno namelio svečiai gali išsinuomoti privatų atskirą kubilas, pirtį bei valtis ar irklentės.

kubilas ant tvenkinio kranto

Kubilas

Norite pasimėgauti gamta, bet tuo pačiu neatsisakyti jokių modernių patogumų? Tai puiki galimybė leistis į nuotykius su draugais ir šeima bei stebėti nuostabius saulėlydžius – viskas jūsų paslaugoms. Kiekvienas namelis turi po savo atskirą kubilą, skirtą tik to namelio gyventojams. Tvenkinio Vilos didysis kubilas 100 Eur, Kalno ir Pušyno Namelių elektriniai kubilai - ofūro vonios po 80 Eur.

moteris valtyje viduryje ezero

Vandens pramogų mėgėjams ir užkietėjusiams žvejams

Jei mėgstate vandens pramogas, jums bus džiugu sužinoti, kad pas mus rasite ir valčių bei irklenčių nuomą - šalia esančio tvenkinio grožiui ir tylos džiaugsmui. Beliks tik susiruošti meškerę, pasiimti gerą nuotaiką ir leistis valtele į gamtos pasaulį. Valties ar irklentės nuoma kainuoja 10 Eur.

Periodinio kūrenimo pirtis

Tikra lietuviška Pirtis

Dūminė pirtis šiandien? Išbandykite! Tik kiriems pirties mylėtojams! Rankų darbo molinių plytų pirties krosnis. Tvenkinio Viloje įrengta lietuviška periodinio kūrenimo pirtis, pasižyminti ypatingai minkštu ir ilgai išsilaikančiu karščiu. Kaina 100 Eur. Kalnio Namelis turi savo infraraudonųjų spindulių sauną. Kaina 30 Eur.

Ūkio gyvūnai
Atvyke pas mus galėsite pabendrauti ir pasifotografuoti su mūsų gyvunais visiškai nemokamai!
Ūkio gyvūnai
Atvyke pas mus galėsite pabendrauti ir pasifotografuoti su mūsų gyvunais visiškai nemokamai!
Ūkio gyvūnai
Atvyke pas mus galėsite pabendrauti ir pasifotografuoti su mūsų gyvunais visiškai nemokamai!
Previous slide
Next slide

Sodyba, namelis gamtoje priimantys svečius su augintiniais

Mūsų sodyba yra šiltai pasirengusi priimti jus su augintiniais už papildomą mokestį. Mes suprantame, kad jūsų augintinis yra svarbus jums, todėl leiskite jam atvykti ilsėtis į nuostabų gamtos kampelį kartu. Su mumis jūsų augintiniai jausis laukiami ir mylimi, kaip ir patys svečiai.

Esame pasirengę padėti jums suorganizuoti ypatingą atostogų laiką, kurį prisiminsite ilgai. Skambinkite mums ir rezervuokite savo vietą jau dabar!

Sodyba su poniukais, žirgais ir karvutėmis – nemokamai mūsų nuostabiems svečiams

Išsinuomokite sodybą ar namelį pas mus ir atsidurkite pusiaukelėje, kuri glūdi miško ir laukų širdyje. Raskite ramybę, pasinerkite į gamtos grožį ir patirkite ypatingus momentus su mūsų nuostabiais sodyboje auginamais draugiškais gyvūnais. Mūsų sodybos nuoma su čia auginamais gyvūnais net neabejojame, taps jūsų unikalia patirtim, kurios niekada nepamiršite. Esame ypatingi dėl mūsų žirgų Žemaitukų, Šetlando poniukų ir Angus karvučių bei mūsų senutės draugiškosios vilkšunės Viki – šie dailūs ir draugiški gyvūnai atneša džiaugsmo ir nuotaikos kiekvienam svečiui. 

Domina nameliai prie ežero, namelių nuoma prie vandens? Kuriame Jums! Tad čia jūsų lauks ir sodybos nuoma poilsiui gamtoje su šeima ar ofiso kolegomis, ir atokus meilės namelis dviems miške privačioje aplinkoje.