TVENKINIO VILA su 4 miegamaisiais

TVENKINIO VILA su 4 miegamaisiais

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Kviečiame Jus slaptam planui A – pabėgti nuo miesto šurmulio atostogoms kaime prie vandens!

Jūs jau turbūt supratote, kad jeigu miesto šurmulys ir mintys apie darbus “užkniso juodai”, tai Alantos sodyba namelis prie tvenkinio, kurį pavadinome “Tvenkinio vila” – kaip tik Jums! Mūsų vila įsikurta tarp įstabių gamtos vaizdų ir tylaus kaimo gelmėje, net neabejojame – suteiks jums nepakartojamą patirtį ir į jūsų atminties kraitelę įsodins neišdildomus įspūdžius.
Mūsų visi nameliai gamtoje yra tarsi subalansuotas derinys tarp modernaus komforto ir natūralaus grožio. Jūsų patogumui, nameliuose yra viskas, ko reikia jaukioms jūsų trumpoms savaitgalio ar ilgesnėms atostogoms – pilnai įrengtos virtuvės, patogios miegamojo patalpos ir modernūs dušai ir WC. Taip pat galėsite mėgautis maloniais vakarais terasoje su vaizdu į tvenkinį ir aplinkui esančią gamtą.
Mūsų vila yra idealus pagrindas tyrinėti gamtos stebuklus, na ir be abejo darbostogoms bei atostogoms kaime. Netoli namelio rasite daugybę takų, tinkamų žygiams ir pasivaikščiojimams. Be to, galite leistis į žvejybą ar plaukimą tvenkinyje, kuriame gausu žuvų ir vandens paukščių.

Namelis gamtoje su kubilu = atostogos kaime

Namelis gamtoje prie vandens yra daugiau nei tik vieta nakvynei. Tai yra patirtis, kurią ilgai prisiminsite. Pasinerkite į namelių gamtos apsuptyje teikiamą ramybę ir atgaivinkite savo dvasią. Užsiimkite meditacija ar tiesiog mėgaukitės tylos momentais. Tvenkinio vila atostogoms kaime yra puiki vieta atstatyti ryšį su gamta ir savimi. Pabūkite vienyje su gamtos ritmu ir pasimėgaukite tikraisiais gamtos malonumais. Stebėkite žvaigždes tiesiog tiesiai iš karšto burbuliuojančio kubilo. Leiskite sau ištrūkti iš kasdienybės rutinos ir leiskite gamtai jums parodyti jos teikiamą stebuklą.

Jauki ir moderni Tvenkinio vila – tiks ir planui B – darbostogoms kaime!

4 miegamųjų privati vila vaizdingame Molėtų rajone – tai puiki vieta patogioms ir jaukioms atostogoms ir darbostogoms gamtos apsuptyje. Mat kiekviename miegamajame yra ir patogus darbo stalas – tad ieškantiems vietos gamtoje darbostogoms – Tvenkinio Vila taip pat puikus pasirinkimas! Atvykite pas mus su ofiso kolegomis ir gaudykite kartu kūrybinį “vaibą” gamtos apsuptyje!

Lauke svečių laukia terasa su vaizdu į tvenkinį ir gamtos kraštovaizdį. Taip pat yra gultai ir kepsninė, laužavietė ir hamakai vasaros metu, tad poilsis bus ypatingai patogus. Atostogos kaime nuostabios tuo, kad gali tiesiog atsisėdęs ant liepto krašto sumerkti basas kojas į vandenį ir leisti savo žvilgsniui bei mintims klajoti po didelio tvenkinio raibulius, žalias kalvas su besiganančiais žirgais ar užkliūti už baltų tolumoje kyšančių Alantos bažnyčios bokštų.

Gamtovaizdžio ypatumai

Visuomet malonu, kai Jūsų vila netoli ežero, tiesa? Netoliese mūsų namelių Jūs rasite Duobio ežerą su vieša maudykle. Ji yra vos 2 kilometrai nuo mūsų, tad tai puiki kryptis pasivaikščiojimui.

„Tvenkinio vila“ yra fantastiškas namelis su kubilu nuostabioje aplinkoje. Sodybos nuoma yra idealus pasirinkimas poilsiui, kur gamtos grožis ir daugybė lankytinų vietų leis visiškai atsipalaiduoti. Svečių laukia žemaitukų žirgai, įsikūrę kaimynystėje, jie tikrai neatsisakys pasivaišinti duona ar morkytėmis. Už papildomą mokestį galima išsinuomoti didelį tik Tvenkinio Vilos svečiams skirtą kubilą, pirmame aukšte įrengtą tikrą lietuvišką periodinio kūrenimo pirtį bei valtį arba irklentes.

Tvenkinio vila atostogoms kaime yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis gamtos grožiu. Su savo moderniu interjeru ir visais patogumais, ji suteiks jums nepakartojamą patirtį ir leis mėgautis ramybe. Rezervuokite savo viešnagę jau šiandien ir leiskite mums pasirūpinti jūsų neprilygstamų įspūdžių kupina patirtimi.

Norėdami rezervuoti Tvenkinio vilą atostogoms kaime susisiekite su mumis telefonu +370 69924377 arba el. paštu info@alantoszirgai.lt.

Te svajonių poilsis su draugais ar šeima pildosi viloje ant tvenkinio kranto!

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

TVENKINIO VILA su 4 miegamaisiais laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais

KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Pasinerkite į gamtos grožį – Kalno namelyje su kubilu!

Poilsis kalnuose ar prie ežero? Yra vieta, kur nereikia rinktis iš dviejų vaizdingų peizažų. Pasirinkę viešnagę namelyje ant kalno šalia tvenkinio ramiam poilsiui dviese, o gal su šeima ar kolegomis darbostogoms, galėsite mėgautis ir kalvotu kraštovaizdžiu, ir paslaptingo rūko ūkanomis, kylančiomis ankstyvais rytais virš didelio tvenkinio.

Atostogos kaime, kai aplinkui tik gamta ir ramybė, tai gali būti Jūsų nuostabi patirtis. Jei norite pailsėti gražios gamtos apsuptyje, pasinaudokite mūsų sodybos nuoma. Jūsų viešnagę paįvairins netoliese gyvenanti draugiška žemaitukų žirgų šeimyna, kuri laukia lankytojų ir jų vaišių.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės gamtos malonumais – Kalno namelis su kubilu ir infrasauna

2 miegamųjų namelis su kubilu ir infrasauna (užsakoma papildomai) leidžia atsipalaiduoti nepriklausomai nuo metų sezono ir oro sąlygų. Nesvarbu, ar tai būtų žiemos šventės, Velykos ar vasaros atostogos, mūsų ištisus metus veikiančiame namelyje patogiai praleisite laiką su savo artimaisiais. Miegosite viename iš 2 miegamųjų, o malkomis kūrenamas židinys pamalonins vakarus, ypač vėsesnius. Šaltuoju sezonu namelio grindys šildomos elektra.

Kalno namelis gamtoje su kubilu yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo kasdienybės ir pasimėgauti apsuptyje esančia gamta. Šis jaukus namelis pasižymi unikaliu interjeru ir suteikia galimybę mėgautis ramybe ir prabanga. Namelis yra moderniai įrengtas su patogumais, kurie suteiks jums nepakartojamą patirtį. Čia rasite erdvų miegamąjį, pilnai įrengtą virtuvę ir, svarbiausia, kubilą, kuriame galėsite mėgautis atsipalaidavimu ir žvaigždėmis danguje.
Kalno namelis su kubilu išsiskiria savo unikaliu padėtimi – jis yra apsuptas gamtos. Tai suteikia jums galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais, pasivaikščioti gamtos takais ir atsipalaiduoti kubile. Čia galėsite atsikratyti streso ir pasimėgauti tylos ir ramybės akimirkomis.

Pasirinkite „Kalno namelį“, nepaisant metų laiko, nes čia visi sezonai vienodai gražiai atrodo kalnų ir tvenkinio peizaže ir skatina žygius pėsčiomis nuostabioje šio regiono gamtoje.

Norėdami rezervuoti Kalno namelį su kubilu ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +37069924377 arba el. paštu info@alantoszirgai.lt.

Kalno namelis su kubilu yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis gamtos grožiu. Su savo moderniu interjeru ir visais patogumais, jis suteiks jums nepakartojamą patirtį ir leis mėgautis ramybe. Rezervuokite savo viešnagę jau šiandien ir leiskite mums pasirūpinti jūsų neprilygstama patirtimi.

Mūsų nameliai nuomai laukia Jūsų ir Jūsų artimųjų!

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

KALNO NAMELIS su 2 miegamaisiais laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo: