Atostogos kaime

Tvenkinio Vila su KUBILU ir su PIRTIMI Laisva!

Galima rezervacija BIRŽELIO 17-27, 30, LIEPOS 1-5, 10, 17-19, 21, 24-26, 28, 31
Sodybos nuoma
Galima rezervacija BIRŽELIO 17-27, 30, LIEPOS 1-5, 10, 17-19, 21, 24-26, 28, 31

Dar yra laisvų dienų Tvenkinio Viloje su pirtimi

BIRŽELIO 17-27, 30, LIEPOS  1-5, 10, 17-19, 21, 24-26, 28, 31 !!!!!
Laisva jūsų poilsiui Molėtų r. laisva TVENKINIO vila su kubilu ir su pirtimi. 🏡
Su keturiais ATSKIRAIS MIEGAMAISIAIS, 8 vietų. Dviejų aukštų 🌼 Puikus poilsis jūsų šeimai ir draugams prie tvenkinio su kubilu ir pirtimi.
Didžiulė terasa po stogu mėgautis kalvotų apylinkių vaizdais ir žemaitukų žirgais ganyklose. 🐎
WiFi, ekranas ir projektorius suteikia galimybę atvykti ne tik poilsiui, bet ir DARBOSTOGOMS. 💻
Didžiulis tvenkinys po langais, galimybė pasiplaukioti valtele arba irklente.

Kaip užsakyti?

Nakvynė parai darbo dienomis 195, savaitgalio ir švenčių dienomis 275, didysis kubilas 100, lietuviška periodinio kūrenimo pirtis 100. 🌟
+37069924377 📞
 

Pabėgimas į kaimą

Šioje Tvenkinio Viloje lengva pabėgti nuo rūpesčių ir pasislėpti bent trumpam nuo atsibodusios rutinos.
Kiekvienas iš keturių Tvenkinio Vilos miegamųjų turi savo spalvas ir savo charakterį – tad visi šeimos nariai ar draugai galės išsirinkti labiausiai sau patinkantį.
Kartą bandėme išklausti, kuris kambarėlis patinka labiausiai – na ir ką, taip ir neišrinkome nugalėtojo, nes kiekvienas svečias išrinkdavo vis kitą mėgstamiausią!
Pirmame aukšte jaukumą kuria dar ir seni iš kitos sodybos atkeliavę čia šimtamečiai rąstai bei tokio pat senumo rankų darbo plytos.
Taip pat savo vietą rado ir senosios durys, kurios puikiai pritiko naujai suplanuotoje patalpoje.
Virtuvėje įrengta indaplovė, viryklė kaitlentė, yra šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, mini orkaitė, virdulys bei kavos aparatas.
Visi baldai čia – natūralaus medžio, puikiai derantys prie senųjų sienojų.

Poilsis prie tvenkinio su kubilu ir pirtimi

Tvenkinio viloje įrengta pirtis – ypatinga. Kadangi ir pati vila – pilna šimtmečius menančių detalių, norėjosi tokį pat senųjų laikų dvelksmą atkurti ir pirtyje. Todėl pirtį įrengėme pagal senosios lietuviškos tautinės dūminės pirties technologiją. Šiandien tokioje pirtyje dūmų nėra, tačiau yra toks pat minkštas ir lengvas karštis, kurį sukuria garai, kylantys nuo smarkiai įkaitusių akmenų. Ši pirtis vadinama periodinio kūrenimo. Ko gero todėl, kad kūrenti ją tenka visą dieną, apie 8 valandas. Bet po to – vakare – belieka tik mėgautis pirties malonumais, niekam nieko nei kūrenti, nei malkų mesti nebereikia. Ir saugumo požiūriu tokia pirtis patrauklesnė – nes degančios ugnies joje nebėra. Priepirčio spitelėje svečiai ras įvairių pirties kvapų  – nuo imbierinių sausainių iki eukalipto ar šiaurės uogų. 

O šalia vilos terasoje ant tvenkinio kranto – didžiulis kubilas su oro srovėmis ir apšvietimu. Jame laisvai telpa iki 8 svečių.