Pušyno Namelis

Pušyno Namelis

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Ramus ir jaukus poilsis gamtos apsuptyje su truputėliu romantikos. Būtent taip galėsite ilsėtis, apsistotę Alantos Žirgų Pušyno Namelyje. Įsikūręs Molėtų rajone, žemaitukų žirgų kaimynystėje, šis namelis puikiai tiks ramiam poilsiui ar darbostogoms dviese.

Jūsų patogumui įrengtas studijos tipo dvivietis nuošalus namelis pušyne prie tvenkinuko. Namelyje taip pat rasite patalynę, rankšluosčius, chalatus bei vienkartines šlepetes. Pušyno Namelyje yra dvigulė lova ir papildomas stalas, tad vieta puikiai pritaikyta ir darbostogoms. Maisto gaminimui virtuvėje paruošti visi reikalingi indai bei įrankiai ir netgi indaplovė su orkaite pyragams ir ne tik. Mėgstantiems gaminti lauke yra grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis. Šalia Pušyno Namelio įrengta lauko terasa su lauko baldais, apšvietimu bei ofūro vonia. Na o karštomis vasaros dienomis gaivos suteikia kondicionierius.

Apsistoję “Alantos žirgai” Pušyno Namelyje galėsite mėgautis tiek ramiu poilsiu, tiek aktyviomis veiklomis. Už papildomą mokestį nuomojama ofūro vonia.  Norintys susipažinti su apylinkėmis, galės aplankyti netoliese esantį Alantos Dvarą su Vaidoto Žuko meno galerija ir Palaimintojo Teofiliaus Matuliono muziejumi. Taip pat galima aplankyti ir vieną iš dvylikos Lietuvoje likusių medinių sinagogų, užkopti į Verpeto (Tado Blindos) kalną, pajodinėti Molėtų Žirguose, pavalgyti Karčemoje Šaulių Namai.

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

Pušyno Namelis laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

Tvenkinio Vila

Tvenkinio Vila

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Ramus ir jaukus poilsis gamtos apsuptyje. Būtent taip galėsite ilsėtis, apsistotę viloje “Alantos žirgai”. Įsikūrusi Molėtų rajone žemaitukų žirgų kaimynystėje, ši vieta puikiai tiks ramiam poilsiui ar darbostogoms su šeima ar nedidele draugų kompanija.Jūsų patogumui įrengti 4 atskiri miegamieji su privačiais WC bei dušais kiekviename iš jų. Kambariuose taip pat rasite patalynę, rankšluosčius bei vienkartines šlepetes, kiekviename miegamajame yra dvigulė lova ir darbo stalas, tad vieta puikiai pritaikyta ir darbostogoms. Maisto gaminimui virtuvėje paruošti visi reikalingi indai bei įrankiai ir netgi indaplovė. Mėgstantiems gaminti lauke, specialiai įrengta akmeninė laužavietė, grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis. Šalia vilos šeimininkai įrengė ir dengtą lauko terasą su visais lauko baldais, apšvietimu bei šildymu. Viloje taip pat puikiai veikia WiFi, svetainėje yra ekranas bei vaizdo projektorius.Apsistoję viloje “Alantos žirgai” galėsite mėgautis tiek ramiu poilsiu, tiek aktyviomis veiklomis. Už papildomą mokestį nuomojamas kubilas, pirtis bei valtys.  Norintys susipažinti su apylinkėmis, galės aplankyti netoliese esantį Alantos Dvarą su Vaidoto Žuko meno galerija ir Palaimintojo Teofiliaus Matuliono muziejumi. Taip pat galima aplankyti ir vieną iš dvylikos Lietuvoje likusių medinių sinagogų, užkopti į Verpeto (Tado Blindos) kalną, pajodinėti Molėtų Žirguose, pavalgyti Karčemoje Šaulių Namai.

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

Tvenkinio Vila laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo:

Kalno namelis

Kalno namelis

Užimtumas

Apie nakvynės vietą

Ieškantys ramaus poilsio dviese ar su šeima, kviečiami apsistoti namelyje šalia tvenkinio sodyboje „Alantos žirgai“. Neseniai duris atvėjęs „Kalno namelis“ stovi ant kalno, tad galėsite grožėtis atsiveriančiu kraštovaizdžiu Žemaitukų veislės žirgų draugijos apsuptyje.

Namelis pritaikytas jaukiam ir komfortiškam šeimos poilsiui. Jame yra 2 miegamosios erdvės, WC bei dušas, pasirūpinta patalyne, rankšluosčiais. Virtuvėje yra visi reikiami indai bei įrankiai gaminimui, taip pat ir indaplovė bei skalbyklė. Patogiai gaminti galėsite tiek viduje, tiek ir lauke. Mėgstantiems gaminti lauke, specialiai įrengta akmeninė laužavietė, grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis. Šalia namelio yra ir terasa, kurioje galėsite skanauti ryto kavą ar leisti vakarus su knyga. Erdvioje svetainėje tap pat yra vaizdo projektorius ir ekranas. Namelyje kokybiškai veikia WiFi, tad jis yra ir puiki vieta darbostogoms.

Šalia esančiame tvenkinyje galima žvejoti arba, išsinuomojus valtį, ja pasiplaukioti. Taip pat galima pabendrauti su eko ūkio gyvūnais – Angus galvijais, Žemaitukų žirgais ir Šetlando poniukais. Jei norėsis atsipalaiduoti vėsesniais vakarais, iš anksto susitarę, galėsite užsisakyti ir kubilo paslaugą. Norintys susipažinti su apylinkėmis, taip pat ras veiklos. Šalia yra Alantos dvaras, palaimintojo Teofiliaus Matuliomio muziejus, restauruota viena iš 12 medinių žydų sinagogų ir dar daug kitų lankytinų objektų.

Socialūs ir tvarkingi augintiniai priimami už papildomą mokestį.

Informacija

Galerija

Po privalomų laukų rašoma *

Rezervuokite 1 laisvų apgyvendinimo vietų.

Tvenkinio Vila laisva pasirinktomis dienomis.

Kainos prasideda nuo: